Vraagprijs: € 545.000 k.k.
Hier treft u een heerlijk gelegen, ruime hoekwoning op een groot perceel van maar liefst 192 m2. De ligging in de Indische Buurt is ideaal, winkels, scholen, Delftse Hout en alle voorzieningen van het centrum op korte loop- of fietsafstand bereikbaar. De woning zelf is onderhoudsarm, beschikt nu over drie grote slaapkamers maar de indeling is eenvoudig terug te brengen naar 4 of zelfs 5 slaapkamers. In de tuin vindt u door de diepte van 15 m2 altijd wel een plekje in de zon.
Indeling:
Voortuin, entree van de woning in de hal met meterkast 6 groepen en aardlekschakelaar en toilet met fonteintje. Grote woonkamer, licht door het zijraam, met trapkast en aan de voorzijde de open keuken met 5-pits fornuis, afzuigkap, vaatwasser en oven. Vanuit de woonkamer toegang tot de goed aangelegde, diepe en brede achtertuin met vrijstaande houten berging (3 x 3), leuk terras en achterom.
1e Verdieping:
Overloop met vaste kast. Ruime achterslaapkamer (voormalig twee slaapkamers) met vaste kastenwand en zijraam. Badkamer aan de voorzijde met vrij hangend tweede toilet, douche, handdoek radiator en wastafelmeubel. Goede voorslaapkamer met vaste kastenwand.
2e Verdieping:
Overloop met opstelplaats wasmachine en droger, vaste kast en toegang tot het balkon aan de voorzijde van de woning voor de laatste avondzon. Aan de achterzijde een grote slaapkamer met airconditioning, wastafel, zijraam en toegang tot de inpandige berging.
Kenmerken
– Bouwjaar 1989
– Opbouw geplaatst in 1996
– 127 m2 Gebruiksoppervlak conform meetinstructie
– 192 m2 eigen grond
– Energielabel C, kunststof kozijnen en dubbel glas
– airconditioning tweede verdieping
– dakbedekking vernieuwd 2007
– Schilderwerk voorzijde beplating van de woning staat op de planning maart/april, samen met buren en voor rekening eigenaar
– Oplevering flexibel
– Diepe achtertuin van 15 meter
– Grote schuur in de achtertuin 2020 geplaatst
– Remeha CV-ketel uit 2012
– 6 Groepen met een aardlekschakelaar
– nabij uitvalswegen, winkels, scholen en centrum gelegen.
Overweegt u deze woning te kopen?……………Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee!