Vraagprijs: € 325.000 k.k.
In een vriendelijk straatje aan de rand van het centrum van Delft is gelegen deze sfeervolle 2-kamer benedenwoning met een prettige zonnige tuin. De woning beschikt over een nette keuken en moderne badkamer, een gezellige woonkamer, een goede slaapkamer en een fijne achtertuin met achterom.
De ligging is in de Hof van Delft wijk is ideaal ten opzichte van o.a. sportverenigingen, diverse buurtwinkels, het gezellige historische centrum van Delft met winkels, restaurants, cafés, theater, bioscoop, weekmarkten en diverse scholen. Ook in de directe omgeving bevinden zich openbaar vervoer, tramhalte (lijn 1) Museumkwartier aan het einde van de straat, 5 minuten lopen naar het station en diverse uitvalswegen richting A4, A12 en A13. In de wijk is er parkeergelegenheid en bewoners kunnen een vergunning aanvragen voor de Prinsenhof parkeergarage.
Door de prettige centrale ligging nabij de winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen is dit een zeer courant appartement welke zonder meerkosten zo te betrekken is!
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal, meterkast, toegang tot de royale woonkamer, open moderne keuken met granieten aanrechtblad, close-in-boiler en inbouwapparatuur: gaskookplaat, afzuigkap en koel-/vriescombinatie, opstelplaats cv-ketel en wasmachineaansluiting en opstelplaats voor de droger. Vanuit de keuken is toegang tot de tuin. Vanuit de woonkamer toegang tot de badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet. Aansluitend is de uitbouw met een ruime slaapkamer. De tuin, gelegen op het zuidoosten, is fraai aangelegd met nette bestrating en heeft een achterom.
Bijzonderheden:
– bouwjaar 1895
– gebruiksoppervlakte: ca. 55 m2
– inhoud: ca. 160 m3
– goede staat van onderhoud
– bijdrage VvE € 50,- per maand
– nette keuken
– ruime en moderne badkamer
– riante slaapkamer
– verwarming en warm water middels CV-ketel (Intergas HR, bouwjaar 2016, eigendom)
Overweegt u deze woning te kopen?…………Neem uw eigen NVM makelaar mee.