Specificaties

Vraagprijs: € 395.000 k.k.

  • Oppervlakte: 93 m2
  • Inhoud: 375 m3
  • Bouwjaar: 1933
  • Verdiepingen: 4
  • Kamers: 5
  • Slaapkamers: 2
  • Ligging: in woonwijk

Terug naar het overzicht

Omschrijving

Goed onderhouden parterrewoning met tuin op het noordwesten, twee slaapkamers op de verdiepingen en een ruime bergvliering. De woning is voorzien van diverse originele details zoals een granitovloer, paneeldeuren en glas-in-lood ramen. De woning is werkelijk ideaal gelegen: in de straat bevinden zich diverse buurtwinkels en op loopafstand liggen eveneens een grote supermarkt, zwembad en het Wilhelminapark. De historische binnenstad van Delft en het Centraal Station bereikt u binnen enkele minuten fietsen.

Indeling:
Begane grond: binnenkomst van de woning in de eetkamer met keurige half-open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, te weten: gaskookplaat, combioven, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en RVS-afzuigschouw. De eetkamer en de keuken hebben nog de fraaie originele granitovloer. Middels halletje toegang tot de woonkamer met authentieke marmeren schouw en doorloop naar de werkkamer met vaste kast waarin opstelplaats c.v.-ketel. Deur naar de achtertuin gelegen op het noordwesten met vrijstaande houten berging. Eenvoudige, maar nette en volledig betegelde badkamer met ligbad, douche in bad, dubbel wastafelmeubel en handdoekradiator. Separaat toilet. Trapopgang naar de eerste verdieping.

Eerste verdieping: overloop met vaste kast en trapopgang naar de tweede verdieping. Ruime doorgebroken slaapkamer met fraaie glas-in-lood bovenramen.

Tweede verdieping: grote open ruimte in gebruik als tweede slaapkamer met vaste kastenwand, wastafel en luik naar de grote geïsoleerde bergvliering met dakraam.

Bijzonderheden:
– bouwjaar 1933
– energielabel D
– gebruiksoppervlakte 93 m2 conform meetinstructie, inhoud 375 m3
– verwarming en warm water middels c.v.-ketel (Remeha Avanta, 2019)
– VvE geactieveerd, huidige bijdrage € 140,- per maand
– verkoop met gebruikelijke ouderdoms- en niet-bewoningsclausule
– gunstig gelegen nabij supermarkten, scholen en sportclubs
– uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer en uitvalswegen richting de Randstad

Overweegt u dit appartement te kopen?……….Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee!

Locatie

Bedrijfsbrochure van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars

Download onze bedrijfsbrochure