Vraagprijs: € 1.395.000 k.k.
Een schitterende mogelijkheid voor dubbele bewoning of zelfs dubbele bewoning met praktijkruimte. Op steenworp afstand van het centrum en station treft u 321m2 gebruiksoppervlak op een ruim perceel van 590m2 eigen grond. Alle facetten voor fijn wonen en/of werken worden vervuld; een schitterend tuinhuis met rustige achtertuin, ruim voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein, een grote werkplaats en een riante praktijkruimte gaan schuil achter de fraaie poort. Aan de voorzijde een grote logeerkamer met badkamer, vrijwel zelfstandig appartement op de begane grond, gecombineerd met een riant dubbel bovenhuis. De gebruiksmogelijkheden van het totaal zijn vrijwel eindeloos.
In goede staat van onderhoud, aan duurzaamheid is gedacht, zo zijn de energielabels C, de panden geheel voorzien van dubbel glas en heeft het in totaal 29 zonnepanelen.
Tot voor kort was het kantoordeel in gebruik als verloskundigenpraktijk.
Indeling:
entree in een ruime hal over de volle breedte, toegang tot de logeerkamer met vloerverwarming en badkamer met toilet, wastafel en douche. De plafondhoogte is hier 3.1 meter. Doorloop naar de archiefruimte van de praktijk met opstelplaats CV ketel. Vanuit deze ruimte bereikt u de rest van de praktijk maar het groot entree hiervan zit in de poort.
Praktijkruimte: entree in de hal met toilet, een koffiekeuken, drie grote spreekkamers en kamer met openslaande deuren naar de poort en indien gewenst eenvoudig toegang te maken tot het tuinhuis.
In de poort ervaart u al de rust, vanuit de 3.40 meter brede poort met terrein bereikt u een apart huisje, in gebruik als werkplaats. Aan de achterzijde van het perceel het sfeervol tuinhuis met de achtertuin er omheen.
Tuinhuis: entree vanuit de poort of door de dubbele deuren aan de veranda. Leuke, open ruimte met harmonica pui naar de tuin, eigen keuken en badkamer met toilet, wastafel en douche. Entresol in gebruik als slaapverdieping.
Bovenwoning:
1e Verdieping:
entree in de grote eetkeuken met apparatuur, toegang tot de woonkamer aan de voorzijde, in verbinding met schuifdeuren naar de eetkamer over de volle diepte. Fraai uitzicht over de Buitenwatersloot en prachtig glas in lood. Aan de achterzijde van de eetkamer openslaande deuren naar het terras op het zuiden. Het terras is deels overkapt en ook bereikbaar vanuit de keuken.
2e Verdieping:
overloop over de volle breedte van de panden met opstelplaats wasmachine en droger, veel vaste kasten en toegang tot alle ruimtes. Drie echt goede slaapkamers met leuk zicht op het spant en aan de achterzijde de badkamer met toilet, dubbele wastafel en inloopdouche.
Bijzonderheden:
– bouwjaar 1892, praktijkruimte 1991, tuinhuis 2005
– gebruiksoppervlakte 321 m2 conform meetinstructie, plus werkplaats 19m2
– 590 m2 eigen grond
– twee energielabels, beide C
– de bestemming is ruim, wonen, aan huis gebonden beroepen, kleinschalige bedrijfsmatige activiteiten,
dienstverlening, maatschappelijke voorzieningen toegestaan
– tuinhuis geplaatst in 2005
– verwarming en warm water middels 2 C.V.-installaties (Nefit Proline uit 2021 en Nefit Trendline uit 2022)
– gedeeltelijke vloerverwarming logeerkamer, elektrische vloerverwarming badkamer
– verkoop met gezien het bouwjaar gebruikelijke oud pand- en materialen clausules
– voorzien van 1 set van 16 zonnepanelen en 1 set van 13 zonnepanelen, opbrengst in 2024: 2.376 kWh en 4.413 kWh
– buitenschilderwerk voorgevel uitgevoerd in 2023, achtergevel in 2024 en bedrijfsruimte in 2020
Overweegt u dit bijzonder pand te kopen?……..Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee!